  • Mfr # TFP001HB15X069LP
  • Zoro # G304470902
Width
15"
Color
Lilly Pads
Single Panel Herringbone Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X069LP
Width
15"
Height
69"