  • Mfr # TFP001HB15X075LP
  • Zoro # G504474380
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB15X075LP
Width
15"
Height
75"