  • Mfr # TFP001HB18X060LP
  • Zoro # G304464161
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB18X060LP
Width
18"
Height
60"