  • Mfr # TFP001HB18X047MG
  • Zoro # G804467914
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB18X047MG
Width
18"
Height
47"