  • Mfr # TFP001HB12X053SB
  • Zoro # G304474047
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X053SB
Width
12"
Height
53"