  • Mfr # TFP001HB15X030MR
  • Zoro # G104470355
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB15X030MR
Width
15"
Height
30"