  • Mfr # TFP001HB15X059MR
  • Zoro # G304464680
Width
15"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X059MR
Width
15"
Height
59"