  • Mfr # TFP001HB15X061MR
  • Zoro # G004465802
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X061MR
Width
15"
Height
61"