  • Mfr # TFP001HB15X075MR
  • Zoro # G604474709
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X075MR
Width
15"
Height
75"