  • Mfr # TFP001HB15X073MR
  • Zoro # G304473576
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X073MR
Width
15"
Height
73"