  • Mfr # TFP001HB15X077MR
  • Zoro # G604463789
Width
15"
Color
Pepper Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X077MR
Width
15"
Height
77"