  • Mfr # TFP001HB15X080MR
  • Zoro # G804465651
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB15X080MR
Width
15"
Height
80"