  • Mfr # TFP001HB12X025TU
  • Zoro # G904468491
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HB12X025TU
Width
12"
Height
25"