  • Mfr # TFP001HB12X071UN
  • Zoro # G104473479
Width
12"
Color
Unfinished
Fixed Mount
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X071UN
Width
12"
Height
71"