  • Mfr # TFP001HB12X042WH
  • Zoro # G904467197
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single Panel Herringbone Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HB12X042WH
Width
12"
Height
42"