  • Mfr # TFP001HB12X065WH
  • Zoro # G504469744
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB12X065WH
Width
12"
Height
65"