  • Mfr # TFP001HB15X076WR
  • Zoro # G004463648
Width
15"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001HB15X076WR
Width
15"
Height
76"