  • Mfr # TFP001RP20X033UN
  • Zoro # G404477368
Width
20"
Color
Unfinished
Shutter Type
Raised Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001RP20X033UN
Width
20"
Height
33"