  • Mfr # TFP001FH18X030BL
  • Zoro # G104460578
Width
18"
Color
Black
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001FH18X030BL
Width
18"
Height
30"