  • Mfr # TFP001FH18X068BL
  • Zoro # G504460703
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X068BL
Width
18"
Height
68"