  • Mfr # TFP001FH18X030BR
  • Zoro # G304460545
Width
18"
Color
Fire Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001FH18X030BR
Width
18"
Height
30"