  • Mfr # TFP001FH18X025MR
  • Zoro # G904457754
Width
18"
Color
Pepper Red
Single X-Board Farmhouse
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X025MR
Width
18"
Height
25"