  • Mfr # TFP001FH18X059SM
  • Zoro # G504454962
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001FH18X059SM
Width
18"
Height
59"