  • Mfr # TFP001FH18X072SM
  • Zoro # G804463503
Width
18"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Single X-Board Farmhouse
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH18X072SM
Width
18"
Height
72"