  • Mfr # TFP001FH15X062UN
  • Zoro # G504458052
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001FH15X062UN
Width
15"
Height
62"