  • Mfr # TFP001FH18X080UN
  • Zoro # G804468027
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001FH18X080UN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
80"