  • Mfr # TFP101FPF12X057AN
  • Zoro # G504537542
Width
12"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X057AN
Width
12"
Height
57"