  • Mfr # TFP101FPF12X053BT
  • Zoro # G004535215
Width
12"
Color
Burnt Toffee
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X053BT
Width
12"
Height
53"