  • Mfr # TFP101FPF12X079BT
  • Zoro # G504550183
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X079BT
Width
12"
Height
79"