  • Mfr # TFP101FPF18X067BT
  • Zoro # G304540995
Width
18"
Color
Burnt Toffee
2 Equal Flat Panel
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X067BT
Width
18"
Height
67"