  • Mfr # TFP101FPF12X055ST
  • Zoro # G004536809
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X055ST
Width
12"
Height
55"