  • Mfr # TFP101FPF15X058LP
  • Zoro # G104548528
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X058LP
Width
15"
Height
58"