  • Mfr # TFP101FPF12X055NT
  • Zoro # G204536951
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X055NT
Width
12"
Height
55"