  • Mfr # TFP101FPF12X070NT
  • Zoro # G804544868
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X070NT
Width
12"
Height
70"