  • Mfr # TFP101FPF15X071NT
  • Zoro # G804544905
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X071NT
Width
15"
Height
71"