  • Mfr # TFP101FPF15X030NT
  • Zoro # G904542726
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X030NT
Width
15"
Height
30"