  • Mfr # TFP101FPF15X025TB
  • Zoro # G004539985
Width
15"
Color
Raisin Brown
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X025TB
Width
15"
Height
25"