  • Mfr # TFP101FPF12X033HB
  • Zoro # G104534521
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X033HB
Width
12"
Height
33"