  • Mfr # TFP101FPF12X061HB
  • Zoro # G104540195
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF12X061HB
Width
12"
Height
61"