  • Mfr # TFP101FPF12X072HB
  • Zoro # G804545827
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101FPF12X072HB
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
72"