  • Mfr # TFP101FPF15X071HB
  • Zoro # G604544594
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF15X071HB
Width
15"
Height
71"