  • Mfr # TFP101FPF18X077HB
  • Zoro # G904547134
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF18X077HB
Width
18"
Height
77"