  • Mfr # TFP101FPF15X032OB
  • Zoro # G104544193
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101FPF15X032OB
Width
15"
Height
32"