  • Mfr # TFP101FPF12X045FG
  • Zoro # G904530389
Width
12"
Color
Thermal Green
Flat Panel
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF12X045FG
Width
12"
Height
45"