  • Mfr # TFP101FPF18X038FG
  • Zoro # G304546904
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101FPF18X038FG
Width
18"
Height
38"