  • Mfr # TFP101LVF12X074AN
  • Zoro # G304544450
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Antigua
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101LVF12X074AN
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
74"