  • Mfr # TFP101LVF15X049AN
  • Zoro # G804551552
Width
15"
Color
Antigua
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X049AN
Width
15"
Height
49"