  • Mfr # TFP101LVF18X051BT
  • Zoro # G204551985
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X051BT
Width
18"
Height
51"