  • Mfr # TFP101LVF12X055LP
  • Zoro # G504544120
Width
12"
Color
Lilly Pads
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X055LP
Width
12"
Height
55"