  • Mfr # TFP101LVF15X065LP
  • Zoro # G504549934
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X065LP
Width
15"
Height
65"